www.relaxuj.cz

10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku

10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
, , inzerce
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
K oblíbeným
Redakce Relaxuj není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.

 
1. Cenová dostupnost
 
Ve srovnání s cenami klasických laminátových vestavěných vířivek jsou pořizovací ceny nafukovacích vířivých bazénů nesrovnatelně nižší.
 
 
2. Nepotřebujete stavební povolení
 
K instalaci nafukovací vířivky v domácnosti nepotřebujete povolení, odborníka ani stavební úpravy. Postačí, když v bytě, na terase či na zahradě najdete dostatečně velkou rovnou plochu s možností přívodu a odtoku vody pomocí hadice, jaká se používá například pro pračku.
 
 
3. Rychlá a jednoduchá instalace
 
Domácí vířivku můžete zprovoznit svépomocí během chvilky. Stačí vířivku umístit a nafouknout. Většina nafukovacích vířivek má automatický samonafukovací systém. Vaše domácí wellness vám doslova vyroste před očima během několika minut. Vířivku stačí zapojit do zásuvky. Pak už jen napustíte vodu a během několika minut se můžete ponořit do relaxační bublinkové lázně.
 
 
4. Nafukovací vířivku můžete přestěhovat i uskladnit
 
Velkou výhodou nafukovacích vířivek je možnost přestěhovat domácí wellness v letní sezóně do exteriéru. Díky jednoduché instalaci a deinstalaci můžete během krátkého času a s minimálním úsilím přestěhovat vířivku na zahradu či na terasu. Pokud nemáte dost místa pro umístění lázně v interiéru a používáte ji v létě na zahradě, na konci letní sezony můžete vířivku vypustit, vyfouknout a uskladnit.
 
 
5. Jednoduchá obsluha
 
Voda, která ve vířivce cirkuluje, se ohřívá pomocí automatického systému. Její teplotu můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, společně s několika programy pro hydromasáže. Součástí výbavy je také integrovaný filtrační systém, který zajišťuje čistotu vody.
 
 
6. Bezpečný provoz
 
Vypouštění vody usnadňuje bezpečnostní ventil, takže vypouštěcí hadici můžete kdykoliv instalovat bez úniku vody. Nafukovací vířivky jsou z odolných materiálů a při správné údržbě vám domácí wellness bude sloužit dlouho.
 
 
7. Zdravotní benefity
 
Koupel v teplé vířivé vodní lázni zlepšuje krevní oběh, upravuje krevní tlak, pomáhá zmírnit únavu kloubů a svalů. Zmírňuje také nespavost, úzkost, otoky a bolesti způsobené artritidou.
 
 
8. Romantika a soukromí v pohodlí domova
 
Soukromé wellness v podobě nafukovací vířivky vám umožní absolvovat uvolňující relaxaci v bublinkách pravidelně a v soukromí. Oceníte prostor pro romantickou koupel s partnerem i možnost pořádat zábavné vodní hrátky s dětmi nebo s přáteli.
 
 
9. Relaxace v bublinkách je příjemná
 
Koupel ve vířivce patří nejspíš k těm nejpříjemnějším formám domácí relaxace. Bublinková lázeň, kterou si v nafukovací vířivce můžete každodenně dopřát v pohodlí domova, bude pro vás nejen relaxací, ale především úžasným zážitkem.
 
 
10. Nafukovací vířivku můžete mít prakticky okamžitě
 
Pokud se ráno rozhodnete zorganizovat pro kamarády večerní párty ve vířivce, anebo se rozhodnete překvapit partnerku společnou romantickou bublinkovou lázní, stačí, když si u některého z prodejců, jakým je například MARIMEX, vyberete nafukovací vířivku podle svých představ a večer se v pohodlí svého domova můžete ponořit do bublinek.
 
 
Ať už si z nabídky nafukovacích vířivek vyberete kteroukoliv, bublinková lázeň, kterou si díky ní můžete v pohodlí domova každodenně dopřát, je relaxací, kterou si užijete.
reklama
Nejnovější články
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová